Limited Time Only: 20% Off All Accessories, Lighting, and Wall Art - Shop Now
Bay B4398-54B Wood Queen Panel Bed Storage Rail SU
This piece may have many different choices for your home and may be shown differently in our showroom than as pictured on website, price will vary depending on options chosen.
Description
Features
| Storage | Yes |
|---|
Product Details
| Dimensions | 67″W x 86″D x 60″H |
|---|---|
| Dimensions (cm) | 170.18cm W x 218.44cm D x 152.4cm H |
| Construction & Features | bolt-on rails |
| Construction & Features | slat roll for storage rail |
| Construction & Features | storage rail w/2 drawers |
Additional information
| Weight | 70.55 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 82 × 18 × 14 in |
| Brand | Magnussen Home |
| Color | Brown |
| Detail Color | Toasted Nutmeg |
| Style | Transitional |
| Collection | Bay Creek B4398 |
Reviews (0)
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Questions About This Product?
"*" indicates required fields
Related products
Ocean Isle Uph X Back Side Chair (RTA)
Call for Pricing
Double Bridge Bench (RTA)
Call for Pricing
Harvest Home Slat Back Side Chair (RTA)
Call for Pricing
Heartland Round Ceiling Tile Cocktail Table
Call for Pricing
Ocean Isle Rectangular Leg Table
Call for Pricing
Heartland Console Bar Table
Call for Pricing

Reviews
There are no reviews yet.