Limited Time Only: 10% Off All Accessories, Lighting, and Wall Art - Shop Now
Adler B5991-40 Landscape Mirror
This piece may have many different choices for your home and may be shown differently in our showroom than as pictured on website, price will vary depending on options chosen.
Description
Product Details
| Dimensions | 42″W x 1.5″D x 35″H |
|---|---|
| Dimensions (cm) | 106.68cm W x 3.81cm D x 88.9cm H |
| Construction & Features | 5mm tempered clear glass w/ 1″ bevel |
Additional information
| Dimensions | 1.5 × 42 × 35 in |
|---|---|
| Brand | Magnussen Home |
| Color | Brown |
| Detail Color | Florentine Walnut |
| Style | Transitional |
| Collection | Adler Court B5991 |
Reviews (0)
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Questions About This Product?
"*" indicates required fields
Related products
Double Bridge Splat Back Side Chair (RTA)
Call for Pricing
Heartland Uph Console Stool
Call for Pricing
Double Bridge Upholstered Counter Chair (RTA)
Call for Pricing
Heartland Round Ceiling Tile Cocktail Table
Call for Pricing
Heartland Rect Ceiling Tile Cocktail Table
Call for Pricing
Heartland Console Bar Table
Call for Pricing
Harvest Home Door Server
Call for Pricing

Reviews
There are no reviews yet.