Limited Time Only: 20% Off All Accessories, Lighting, and Wall Art - Shop Now
Durango B5133-45 Shaped Mirror
This piece may have many different choices for your home and may be shown differently in our showroom than as pictured on website, price will vary depending on options chosen.
Description
Product Details
| Dimensions | 48″W x 3.5″D x 43.25″H |
|---|---|
| Dimensions (cm) | 121.92cm W x 8.89cm D x 109.86cm H |
| Construction & Features | 5mm tempered clear glass w/ 1″ bevel |
| Construction & Features | metal decoration on frame |
Additional information
| Weight | 50.71 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 3.5 × 48 × 43.25 in |
| Brand | Magnussen Home |
| Color | Brown |
| Detail Color | Antique Brass, Clear Glass, Hickory PU, Willadeene Brown |
| Style | Transitional |
| Collection | Durango B5133 |
Reviews (0)
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Questions About This Product?
"*" indicates required fields
SKU:
B5133-45
Category: Bedroom Mirrors
Tags: Brown, Magnussen Home, Mirrors, Willadeene Brown, Antique Brass, Clear Glass, Hickory PU
Related products
Double Bridge Splat Back Counter Chair (RTA)
Call for Pricing
Heartland Drawer End Table
Call for Pricing
Heartland Round Pedestal Chair Side Table
Call for Pricing
Ocean Isle Rectangular Leg Table
Call for Pricing
Heartland 76 Inch Tile TV Console
Call for Pricing
Harvest Home Door Server
Call for Pricing

Reviews
There are no reviews yet.