Limited Time Only: 20% Off All Accessories, Lighting, and Wall Art - Shop Now
Lindon B5570-40 Landscape Mirror
This piece may have many different choices for your home and may be shown differently in our showroom than as pictured on website, price will vary depending on options chosen.
Description
Product Details
| Dimensions | 40″W x 1.75″D x 36″H |
|---|---|
| Dimensions (cm) | 101.6cm W x 4.45cm D x 91.44cm H |
| Construction & Features | 5mm tempered clear glass w/ 1″ bevel |
Additional information
| Weight | 38.58 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 1.75 × 40 × 36 in |
| Brand | Magnussen Home |
| Color | Brown |
| Detail Color | Belgian Wheat and Coffee Bean, Burnished Brass, Sauve Blanco Fabric, Sauve Pebble Fabric |
| Style | Transitional |
| Collection | Lindon B5570 |
Reviews (0)
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Questions About This Product?
"*" indicates required fields
SKU:
B5570-40
Category: Bedroom Mirrors
Tags: Belgian Wheat and Coffee Bean, Burnished Brass, Sauve Blanco Fabric, Sauve Pebble Fabric, Brown, Magnussen Home, Mirrors
Related products
Heartland Uph Console Stool
Call for Pricing
Harvest Home Slat Back Side Chair (RTA)
Call for Pricing
Heartland Round Pedestal Chair Side Table
Call for Pricing
Heartland Round Ceiling Tile Cocktail Table
Call for Pricing
Heartland Rect Ceiling Tile Cocktail Table
Call for Pricing
Harvest Home Hall Buffet
Call for Pricing

Reviews
There are no reviews yet.