Limited Time Only: 20% Off All Accessories, Lighting, and Wall Art - Shop Now
Llewellyn B5907-42 Mirror
This piece may have many different choices for your home and may be shown differently in our showroom than as pictured on website, price will vary depending on options chosen.
Description
Product Details
| Construction & Features | 5mm tempered clear glass w/ 1″ bevel. |
|---|
Additional information
| Weight | 28.58 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 1.5 × 36 × 35.75 in |
| Brand | Magnussen Home |
| Color | Brown |
| Detail Color | Columbian Walnut, Merino Pearl (J6736A-10K) Fabric |
| Style | Transitional |
| Collection | Llewellyn B5907 |
Reviews (0)
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Questions About This Product?
"*" indicates required fields
SKU:
B5907-42
Category: Bedroom Mirrors
Tags: Brown, Columbian Walnut, Merino Pearl (J6736A-10K) Fabric, Magnussen Home, Mirrors
Related products
Double Bridge Bench (RTA)
Call for Pricing
Harvest Home Slat Back Side Chair (RTA)
Call for Pricing
Heartland Round Pedestal Chair Side Table
Call for Pricing
Heartland Round Ceiling Tile Cocktail Table
Call for Pricing
Heartland Console Bar Table
Call for Pricing
Harvest Home Hall Buffet
Call for Pricing

Reviews
There are no reviews yet.