Limited Time Only: 20% Off All Accessories, Lighting, and Wall Art - Shop Now
Marisol B5132-45 Shaped Mirror
This piece may have many different choices for your home and may be shown differently in our showroom than as pictured on website, price will vary depending on options chosen.
Description
Product Details
| Dimensions | 48″W x 3.5″D x 43.25″H |
|---|---|
| Dimensions (cm) | 121.92cm W x 8.89cm D x 109.86cm H |
| Construction & Features | 5mm tempered clear glass w/ 1″ bevel |
| Construction & Features | metal decoration on frame |
Additional information
| Weight | 50.71 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 3.5 × 48 × 43.25 in |
| Brand | Magnussen Home |
| Color | Brown |
| Detail Color | Clear Glass, Fawn, Graphite Metal, Snow Fox PU |
| Style | Transitional |
| Collection | Marisol B5132 |
Reviews (0)
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Questions About This Product?
"*" indicates required fields
SKU:
B5132-45
Category: Bedroom Mirrors
Tags: Brown, Fawn, Graphite Metal, Clear Glass, Snow Fox PU, Magnussen Home, Mirrors
Related products
Double Bridge Splat Back Counter Chair (RTA)
Call for Pricing
Heartland Drawer End Table
Call for Pricing
Heartland 76 Inch Tile TV Console
Call for Pricing

Reviews
There are no reviews yet.