Limited Time Only: 20% Off All Accessories, Lighting, and Wall Art - Shop Now
Somerset B5684-40 Landscape Mirror
This piece may have many different choices for your home and may be shown differently in our showroom than as pictured on website, price will vary depending on options chosen.
Description
Product Details
| Dimensions | 40″W x 1.75″D x 38″H |
|---|---|
| Dimensions (cm) | 101.6cm W x 4.45cm D x 96.52cm H |
| Construction & Features | 5mm tempered clear glass w/ 1″ bevel |
Additional information
| Weight | 37.48 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 1.75 × 40 × 38 in |
| Brand | Magnussen Home |
| Color | Brown |
| Detail Color | Butternut, Omari Natural Performance Fabric |
| Style | Transitional |
| Collection | Somerset B5684 |
Reviews (0)
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Questions About This Product?
"*" indicates required fields
SKU:
B5684-40
Category: Bedroom Mirrors
Tags: Brown, Butternut, Omari Natural Performance Fabric, Magnussen Home, Mirrors
Related products
Double Bridge Splat Back Side Chair (RTA)
Call for Pricing
Double Bridge Bench (RTA)
Call for Pricing
Heartland Drawer End Table
Call for Pricing
Ocean Isle Rectangular Leg Table
Call for Pricing
Heartland Rect Ceiling Tile Cocktail Table
Call for Pricing

Reviews
There are no reviews yet.