Limited Time Only: 20% Off All Accessories, Lighting, and Wall Art - Shop Now
Thane Dining Chair | Natural Rattan Back With Cream Linen Seat On Black Finished Beech Wood Frame
This piece may have many different choices for your home and may be shown differently in our showroom than as pictured on website, price will vary depending on options chosen.
Description
Product Details
| Dimensions | H:32.0 W:23.0 D:25.0 |
|---|---|
| Weight | 16.72 lbs |
| Case Pack | 1 |
| Cubes | 11.3000 |
Additional information
| Weight | 16.72 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 23 × 32 in |
| Brand | Harp & Finial |
| Color | Black |
| Style | Contemporary |
| Collection | Thane |
Reviews (0)
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Questions About This Product?
"*" indicates required fields
Related products
Summer House Splat Back Side Chair (RTA)
Call for Pricing
Double Bridge Counter Bench (RTA)
Call for Pricing
Harvest Home Slat Back Side Chair (RTA)
Call for Pricing
Magnolia Manor Splat Back Uph Side Chair (RTA)
Call for Pricing

Reviews
There are no reviews yet.