Limited Time Only: 20% Off All Accessories, Lighting, and Wall Art - Shop Now
Bellamy Sideboard | Chocolate Burl Wood On Mango Wood | 4 Door
This piece may have many different choices for your home and may be shown differently in our showroom than as pictured on website, price will vary depending on options chosen.
Description
Product Details
| Dimensions | H:35.5 W:70.0 D:17.0 |
|---|---|
| Weight | 180.4 lbs |
| Case Pack | 1 |
| Cubes | 41.4600 |
| Projected Due date | 6/10/2025 Qty: 44 |
Additional information
| Weight | 180.4 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 70 × 35.5 in |
| Brand | Harp & Finial |
| Color | Brown |
| Style | Transitional |
| Collection | Bellamy |
Reviews (0)
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Questions About This Product?
"*" indicates required fields
Related products
Farmhouse Reimagined Server
Call for Pricing
Magnolia Manor Hall Buffet
Call for Pricing

Reviews
There are no reviews yet.