Limited Time Only: 20% Off All Accessories, Lighting, and Wall Art - Shop Now
Willowbrook D5324-20 Rectangular Dining Table
This piece may have many different choices for your home and may be shown differently in our showroom than as pictured on website, price will vary depending on options chosen.
Description
Product Details
| Dimensions | 68″W x 40″D x 30″H |
|---|---|
| Dimensions (cm) | 172.72cm W x 101.6cm D x 76.2cm H |
| Construction & Features | table can be extended to 88″x40″x30″ with one center self storing removable ext. leaf (20″/pc) |
| Construction & Features | metal slide |
| Construction & Features | levelers |
Additional information
| Weight | 135.58 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 68 × 30 in |
| Brand | Magnussen Home |
| Color | White |
| Detail Color | Egg Shell White w/slight rub through, M10868 Natural Fabric |
| Style | Transitional |
| Collection | Willowbrook D5324 |
Reviews (0)
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Questions About This Product?
"*" indicates required fields
SKU:
D5324-20
Category: Dining Tables
Tags: Dining Tables, Egg Shell White w/slight rub through, M10868 Natural Fabric, Magnussen Home, White

Reviews
There are no reviews yet.