Limited Time Only: 20% Off All Accessories, Lighting, and Wall Art - Shop Now
Rayan Cabinet- Small | Dark Walnut Finish On Mango Wood With Bronze Details | 2 Door
This piece may have many different choices for your home and may be shown differently in our showroom than as pictured on website, price will vary depending on options chosen.
Description
Product Details
| Dimensions | H:40.0 W:40.0 D:17.0 |
|---|---|
| Weight | 246.4 lbs |
| Case Pack | 1 |
| Cubes | 21.4000 |
Additional information
| Weight | 246.4 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 40 × 40 in |
| Brand | Harp & Finial |
| Color | Brown |
| Style | Contemporary |
| Collection | Rayan |
Reviews (0)
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Questions About This Product?
"*" indicates required fields
Related products
Heartland Bed Bench
Call for Pricing

Reviews
There are no reviews yet.