Limited Time Only: 20% Off All Accessories, Lighting, and Wall Art - Shop Now
Sunset T5783-05 Round End Table
This piece may have many different choices for your home and may be shown differently in our showroom than as pictured on website, price will vary depending on options chosen.
Description
Product Details
| Dimensions | 28″W x 28″D x 26″H |
|---|---|
| Dimensions (cm) | 71.12cm W x 71.12cm D x 66.04cm H |
| Construction & Features | wood top |
| Construction & Features | 1 fixed metal framed wood shelf |
| Construction & Features | levelers |
Additional information
| Weight | 42.99 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 28 × 28 × 26 in |
| Brand | Magnussen Home |
| Color | Cream |
| Detail Color | Sanibel Brown |
| Style | Transitional |
| Collection | Sunset Cove T5783 |
Reviews (0)
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Questions About This Product?
"*" indicates required fields

Reviews
There are no reviews yet.