Limited Time Only: 20% Off All Accessories, Lighting, and Wall Art - Shop Now
Boswell T5263-75 Demilune Sofa Table
This piece may have many different choices for your home and may be shown differently in our showroom than as pictured on website, price will vary depending on options chosen.
Description
Product Details
| Dimensions | 55″W x 17″D x 29″H |
|---|---|
| Dimensions (cm) | 139.7cm W x 43.18cm D x 73.66cm H |
| Construction & Features | wood top |
| Construction & Features | 1 fixed bottom wood shelf |
Additional information
| Weight | 26.46 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 55 × 29 in |
| Brand | Magnussen Home |
| Color | Brown |
| Detail Color | Peppercorn |
| Style | Transitional |
| Collection | Boswell T5263 |
Reviews (0)
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Questions About This Product?
"*" indicates required fields
Related products
Greystone Mill Sofa Table
Call for Pricing
Magnolia Manor Sofa Table
Call for Pricing

Reviews
There are no reviews yet.